!DOCTYPE html> درباره تیبوبیت
 
TIBOBIT
درباره ما
TIBOBIT، در سال 1400 با سرمایه فکری، مادی و معنوی هیات مدیره و به مدد تلاش‌های بی‌مثال تعدادی از مهندسین و متفکرین و جوانان ایرانی بنیان گذاشته شد. این شرکت با به کار گیری دانش فنی روز و همکاران متخصص و دلسوز خود در سر دارد تا به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز و نوآور در صنعت رمزارز ایران مطرح شود.
تحقیقات تیم تخصصی شرکت نشان داد که علی رغم وجود سایت‌های معتبر بین‌المللی، نمونه قابل ملاحظه‌ای در این حیطه در کشور وجود ندارد و می‌توان با ایجاد یک بستر کاملا حرفه‌ای با پشتوانه تخصص و تجربه توجه مشتریان را به خود جلب کرد. لذا برقراری یک پلتفرم مناسب که بتواند به نیازهای مشتریان به فراخور فعالیت هایشان پاسخ مناسب دهد، می تواند یک ارتباط دوسویه بین شرکت و مشتریان ایجاد کرده که در یک فضای برنده-برنده به تعامل و تبادل بپردازند.
لذا اولین محصول شرکت باعنوان TIBOBIT ، یک پلتفرم کامل در حوزه مبادلات ارزهای دیجیتال و با استانداردهای بالای بین المللی ارائه گردیده است. تمامی تلاش ما و همکارانمان بر ایجاد یک بستر کاملا مطمئن، سریع و آسان جهت مبادلات ارزهای دیجیتال بوده است.
از دیگر برنامه های شرکت در این زمینه می توان به ایجاد درگاه پرداخت، خدمات کارتهای اعتباری، ارائه خدمات سپرده گذاری و ارائه تسهیلات به کاربران اشاره نمود که با تلاش مستمر تیم متخصص خود بزودی در دسترس کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.